Polisan Boya Renk Kartelası Googlede Ara

Polisan Boya Renk Kartelası 2011 Polisan, son günlerde reklamlarıyla konuşulan ve kalitesinden şüphe dahi etmediğimiz muhteşem markalardan. Bu yıl ise yepyeni renkleri ve özel teknolojisiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Polisan, uzun yıllardır kendini durmadan yenileyen bir isim ve klasik boya mantığını tarihe gömmüş farklı bir isim.

Polisan Boya Renk Kartelası

Polisan boyaların en belirgin özelliği ise anti-aging özelliği olması. Boyanabilir duvar kağıtları ve duvar desenleriyle adından sıkça söz ettiren Polisan Boya,’nın Decoart Serisi de tutulan bir koleksiyon. Bu seride genel olarak simli, keten, süet antik desenleri, tonları görebilmeniz mümkün.  Bu seçenekleri bir de mekanlarınızda görün deriz biz.

Polisan Boya Renk Kartelası Polisan Boya Renk Kartelası

Kalitesinin tartışılmazlığı ve görselliğinin üst seviyede olması, mekanınızda ışık oyunları oluşturabiliyor olması özelliklerinden sadece bir kaçı. Sağlığınız açıısndan da son derece yararlı olan Polisan ürünlerine sadece boya diyip geçmemek gerekir. Dekorasyonunuzun en önemli ve gerekli parçalarından birisidir çünkü. Farklı desenler, yansımalar, sıra dışı bir parlaklık… Sadece Polisan’da…

 

 

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar