Arçelikten Sessiz Çamaşır Makinası 8123 ER Googlede Ara

Arçelikten bir yenilik daha ! Bordo rengi ile çamaşır makinesine yeni bir renk veren ER 8123 modeli beyaz eşya ismini de bozdu :) Gerçekten şıklığı ve zerafeti bir yana hünerleri ile de herkesin kalbine taht kuruyor. Hemen hemen herkesin ilgisini çeken bu ürün arçelik firmasında da yerini koruyor.

 

1719 tl den 1639 tl ye düşen fiyatlarla sahiplerini bekliyor

Arçelik’in teknoloji harikası yeni çamaşır makinesi 8123 ER, özel Silent-Tech yan duvarları sayesinde titreşimi engelliyor ve makinenizin ultra sessiz çalışmasını sağlıyor. Özel Silent-Tech yan duvarlar, standart yan duvarlarla mukayese edildiğinde %80 oranında gürültü seviyesini azaltıyor. A- %50 enerji tasarrufuyla çevreye de duyarlı olan bu ürün, bordo rengiyle evinizin dekorasyonuna da farklı bir boyut kazandırıyor.
8 kilogram yıkama kapasitesine sahip olan Arçelik çamaşır makinesinin birbirinden işlevsel 16 yıkama programı mevcut. 67 dB(A) ses seviyesi ile çok sessiz çalışan Arçelik çamaşır makinesinin öne çıkan programlarından Yorgan Programı, büyük parça ve hacimli çamaşırları makinede kolaylıkla yıkayabilme konforu sunuyor. Özel geliştirilmiş bu program, yorgan ve pike gibi çamaşırları yıkamak için harcanan zaman ve emeği azaltıyor. Gömlek Programı, hassas yıkama özelliği ve program sırasında otomatik devreye giren kırışık azaltma fonksiyonu sayesinde gömlekleri yıpratmadan, en az seviyede kırışmasına imkan sağlayarak özenle yıkıyor. Mini 14 Programı, hemen yıkanması gereken birkaç parça, yaklaşık 2 kg az kirli çamaşırı, 30oC’de 14 dakikada yıkayıp kurutmaya hazır hale getiriyor. Bebek Programı, daha uzun ısıtma ve yıkama süresi ile dört durulama yaparak alerjisi olan kişiler ve bebekler için son derece hijyenik temizlik sağlıyor.
Arçelik Çamaşır Makinesi, Outdoor Programı ile de düşük ısı ayarı, hassas yıkama mekaniği ve düşük devirli sıkma profili sayesinde mikrofiber, likra içeren modern spor giysiler, rüzgar ve su geçirmeyen outdoor giysiler ve spor ayakkabılar makinede güvenle yıkanabiliyor.

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar