Doğal Ahşap Kaplama Googlede Ara

Ahşap, görünüşü itibariyle düzgün hatlara sahip olmayan bir malzeme ancak dekorasyon alanındaki gelişmeler onu baştan değiştirir nitelikte. Elbette dekorasyon ürünlerinde olduğundan biraz farklı şekilde kullandığımız ahşap, doğal halinde olmasa da doğalı en iyi şekilde yansıtır ölçüde. Ahşabı mobilya dışında dekorasyon alanında en çok zemin kaplamalarda görüyoruz.

Doğal Ahşap Zemin Kaplama

Hollanda firmalarından BoleFloor, mekanlara sıcak ve doğal bir hava katan ahşap zemini tasarlamış. Bu zemin hem sağlıklı, hem de kimyasal maddelerden çok uzak. Bu malzeme nefes alabilme özelliğine de sahip. En şık ve doğal haliyle üretilmiş olması da diğer ahşap ürünlere göre tercih sebebi.

Doğal Ahşap KaplamaDoğal Ahşap Kaplama

Bir çok dekorasyona ve mekana uyum sağlayabilen ahşap zeminler, modern ve çekici çizgilere sahip. Diğer parkelerdeki gibi kilit sistemiyle döşeniyor bu zeminlerde. Döşemeler birbiri içerisine geçerek tutkal, çivi gibi yardımcı ekipmanları tasarımının çok dışına atmış durumda. Bu zeminler doğal oldukları için düz ahşap zeminlerden daha zor birbirine geçiriliyor ve daha zor döşeniyor.

Sonuçta bu döşemelerin ebatları da birbirinden farklı, kıvrımları da var. Doğaldan uzaklaşmadan farklı renk tonlarını seçebilmek de mümkün. O sizin dekorasyonunuza ve zevkinize kalmış. Mekanınıza göre parlaklık da kazandırılabiliyor bu ürünlere. Sağlıklı bir ahşap zemin için BoleFloor size yeter.

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar