Fonksiyonel Kanepeler ve Fiyatları Googlede Ara

Fonksiyonel Kanepeler Modelleri ve Fiyatları..

Mobilyalarda işlevsellik öylesine ön planda ki, ürün seçerken en iyisi ve en fonksiyonlusu olmasına özen gösterir olduk adeta. Günümüz teknolojisinde ve dekorasyondaki gelişmelerde şaşırtıcı bir durumla karşılaşmamak elde değil. Dekorasyon dünyasında elbette şıklık ön plandadır ancak eskilerin mantığı olan “şıklık ve kalite olsun fazlasında gözüm yok” Mantığı çoktan zamanı terk etmiştir. Bu tarz eşyaları, temizlemek ve yerlerini değiştirmek, dekore etmek de zor bir durum doğrusu. Artık fonksiyonel ürünler tercih etmenin zamanı geldi de geçiyor bile.

Fonksiyonel Kanepeler ve Fiyatları

Fonksiyonel Kanepeler ve FiyatlarıFonksiyonel Kanepeler ve Fiyatları

 

Modern mobilyalar arasında multi fonksiyonel kanepeler en iyi çözüm kaynağı bayanlara. Brandon Allen Calypso tarafından tasarlanıp hayata geçirilwen bu ürünler, tamamen muhteşem bir zekanın ürünü. Bir anda iki sandalye, sehpa ve kanepe olabiliyor. Ayrıca bunun yanı sıra katlanabilme özelliği de mevcut. Bu kanepelerin alt kısımlarında mecmualarınızı ve gazetelerinizi muhafaza edebileceğiniz ayrı bir bölüm de var. Kenarlarındaki kolar, açılıp kapanabilme ve gerekirse katlanabilme özelliği taşıyor. Bir şeyler yiyip içmek ve ya yazı yazabilmek, kitap okuyabilmek için de uygun olan bu kolları istediğiniz gibi kullanmanız mümkün. Aslında bu kadar özellikle dar bir odayı bile kullanışlı hale getirebilirsiniz.

 

Fonksiyonel KanepeRanza Olabilen Fonksiyonel Kanepe

Yatak Olan Fonksiyonel KanepeYatak Olan Fonksiyonel Kanepe

 

Fonksiyonel Kanepeler ve Fiyatları diğer mobilyalara göre pek fazla bi artış göstermemektedir. Ortalama bir kanepe fiyatı 500 TL iken Fonksiyonel Kanepe fiyatları ortalama 600-700 TL olmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için üretici firmaların mağazalarını ziyaret ederek fiyat bilgisi almak ve isteğinize göre fonksiyonel kanepeler bulmak mümkündür.

 

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar