LG çerçevesiz LED LCD TV - LG SL9000 Googlede Ara

LG’nin ‘dünyanın ilk çerçevesiz LED LCD TV’si’ unvanına sahip olan SL9000, tanıtıldı. Çerçevesiz tasarımıyla adeta sınırları ortadan kaldıran SL9000, evde sinema seyretmeyi özgürlüğe dönüştürmesiyle ve çarpıcı yapısıyla dikkat çekiyor.

Herkesi kendine hayran bırakan SL9000, kullanıcılara eşsiz bir sinema deneyimi yaşatmak için ekranla çerçevenin arasındaki boşluğu ortadan kaldıran laminasyon kaplama kullanıyor.

Yalnızca 2.9 cm inceliğe sahip olan SL9000, arka LED aydınlatması ile daha gerçekçi siyahlar ve hassas gri tonlamaları veren 3.000.000:1 gibi son derece yüksek dinamik kontrast oranı sunuyor.

Full HD görüntü desteği ile yüksek çözünürlükte film keyfini mümkün kılan SL9000, TruMotion 100Hz teknolojisinin de sahibi. Böylece hızlı hareket eden görüntülerde keskinliği ve ince detayları mükemmele ulaştıran SL9000, sıra dışı bir netlik sunuyor.

ŞIK, BAŞARILI VE ÇEVRECİ

USB 2.0 bağlantı girişi ile çeşitli multimedya cihazlarına bağlantı imkanı sunan SL9000, JPEG, MP3, MPEG4 ve DivX gibi popüler formatlara da destek veriyor.

Bunun yanı sıra Bluetooth uyumlu cihazlarla konuşabilen SL9000, bu cihazlar üzerinden müzik, film ve fotoğraf gibi içerikleri kablosuz olarak ekrana taşımanızı mümkün kılıyor.

Tasarımı ve yüksek performansı ile göz dolduran SL9000, bunların yanında çevreci özellikleriyle de başarılı. Beş ayrı enerji tasarruf moduna sahip olan model, klasik LCD televizyonlardan yüzde 80’e varan oranlarda daha az enerji tüketerek yüksek miktarda enerji tasarrufu sağlamanıza olanak tanıyor.

Ayrıca, odadaki ışığı inceleyerek ekranın arka aydınlatmasını akıllı bir biçimde ayarlama özelliğine de sahip olan SL9000, bu Akıllı Sensörü sayesinde görüntü ayarlarını da otomatik olarak yapılandırıyor.

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar