Arçelik Ekopanel Lcd televizyon Googlede Ara

Arçelik, Ekopanel teknolojisi ile % 45 daha az elektrik harcayan LCD Televizyonu tüketicilerin beğenisine sundu.

Türkiye’de beyaz eşya sektöründe liderliğini, sunduğu yenilikçi teknolojiler ile Televizyon pazarında da devam ettiren Arçelik Grubu, %45 daha az elektrik harcayan, çevreye duyarlı “Eko panel LCD
TV” serisi ile tüketicilerin bütçesine ekonomik katkıda bulunuyor.

Sınırlı enerji kaynaklarının en verimli biçimde kullanılmasına azami önem veren Arçelik, ürettiği çevre dostu ürünlerde tasarrufu da ön planda tutmakta.Aynı zamanda Dünya’da bir ilk olarak Standby konumunda iken sıfır enerji tüketen LCD TV’leri üreten Arçelik, Ekopanel 504 LCD TV ile hem enerji, hem de ekonomik açıdan tasarruf sağlamakta.
  
Üstün teknolojisi ve işlevsel tasarımı ile öne çıkan Arçelik Ekopanel LCD TV, parlak kabiniyle farklı bir tasarım sunarken, Visionart Teknolojisi ile de mükemmel görüntü kalitesini yakalıyor.
 
Arçelik Ekopanel LCD TV’de, 20.000:1 dinamik kontrast oranı sayesinde, görüntüler derin, dolgun ve doğal olurken, SRS Tru Surround özelliği sayesinde de sesin eşit olarak dağılması sağlanıyor. Arçelik Ekopanel LCD TV, görüntü ve ses açısından en yüksek kaliteyi tüketicilerin beğenisine sunuyor.

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar