AİRFEL Den Taşınabilir Klima Googlede Ara

Herkesin evinde muhtemelen çok güzel klima modelleri vardır. Herkes salonuna taktırmıştır. Ama ya uyku vakti geldiğinde ! O buz gibi odayı terkedip yatak odasına gittiğiniz de cehennem gibi bi sıcaklığı olan o sıcak havayı solumak zorunda kalacaksınız. Biz mobideko.com olarak bu olaya el koymaya karar verdik ve sizin için airfel’in taşınabilir klima modeli olan AP09-3102/R2 9.000 Btu/h Mobil Tip Klima yı inceledik. Heryere taşınabilir olan bu klimanın ne boru derdi ne kablu ne sigorta derdi yok. Siz nerdeyseniz klimanızda peşinizden oraya geliyor. Ayrıca A sınıfı enerji tüketimi ile faturalarınız daha düşük gelsin. Bu ürün sadece 665 tl den satışa sunuluyor.


Ürünün Özellikleri :
 A enerji sınıfıÇevre dostu R410A gaz Isıtma soğutma-nem alma-fan, otomotaik fonksiyonlarıTurbo ve uyku fonksiyonu,Otomatik su tahliye sistemi24 saat lik timer zaman ayarlayıcısıArıza teşhis sistemi2 yönlü otomatik hava yönlendirme sistemiDijital ekranUzaktan kumandaÜcretsiz Montaj
Dünyada 1 milyon adetten fazla satılan mobil klimalar, kolay taşınabilir olmasından dolayı istediğiniz yerde ısıtma ve soğutma yapma olanağı sunar.
AP09-3102/R2 9.000 Btu/h Mobil Tip Klima

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar