Häfele'den taşımayı kolaylaştırıcı tekerlekler Googlede Ara

Mobilya, kapı aksesuar ve donanımları alanında 1923 yılından beri faaliyette olan Häfele, yüksek kaliteli mobilya tekerlekleri ile mobilyalara işlevsel detaylar sunmakta.

Modern tasarımları ile mobilyalara şıklık katacak olan bu tekerlekler, farklı renk ve modelleri ile sınırsız yaratıcılık da sunuyor.

Mobilya üreten firmaların güncel gereksinimlerini yakından takip eden ve ergonomik detaylara önem veren Häfele’nin işlevsel mobilyalar için sunduğu farklı malzemeler ile üretilen ve farklı hareket kabiliyetine sahip olan mobilya tekerlekleri sayesinde mobilyalarınızı bir noktadan diğer noktaya taşımak artık çok kolay olacak.

Tasarımları ile mobilyalarda fark yaratan bu tekerleklerin frenli ve frensiz olmak üzere uygulanacak alana özel bir çok seçeneği var. Tekerleklerin gömme, bilyalı, karyolalar için özel, ikiz mobilyalar için özel ve yüksek ağırlıklara dayanıklı gibi çeşitlerini Häfele ürün çeşidi içerisinde bulmak mümkün oluyor.

Ayrıca hem ahşap hem de cam uygulamalar için birbirinden şık alternatifleri bulunan mobilya tekerleklerinin mobilyalar üstündeki işlevsel etkileri de tartışılmaz.

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar