Geberit AquaClean Duşlu Tuvalet Googlede Ara


Benzersiz Bir Temizlik Duygusu

Geberit tarafından üretilen AquaClean Duşlu Tuvalet özellikle
kişisel hijyene önem verenler için benzersiz bir tazelik duygusu ve temizlik sağlıyor. Çünkü insan vücudu sıcaklığındaki su, tuvalet kağıdı kullanımından daha yumuşak, daha hijyenik ve daha saf.

Ayrıca bideden çok daha fazla kullanışlı: Sadece oturup bir düğmeye basarak taharet musluğu tam temizlik sağlamak için hazır. Temiz hissetmek bu kadar kolay.

Mükemmel Konfor


Konfor kişisel bir şeydir. Bu nedenle mükemmel konforu sağlamak için AquaClean Duşlu Tuvaletler; temassız sıcak havalı kurutma ve otomatik havalandırma gibi bir çok özellik sunuyor. Masaj fıskiyesi ya da özellikle bayanlar için hijyenik duş imkanı da içeriyor.

Gün Boyunca Temiz Hissettiriyor


AquaClean Duşlu Tuvalet'in nazikçe güçlenen duş spreyi kullanıcıyı tuvaleti her kullandığında o temiz "henüz duş aldım" duygusu ile baş başa bırakıyor. Buna günlük rahatlık deniyor. Temiz su ile nazikçe temizlenme cildin acımasını ve iltihaplanmasını engelliyor.

Tabi bu durum hassas bir cilde sahip kişiler için daha da önemli. Bu gibi durumlarda duş spreyi ile vücut sıcaklığında gerçekleşecek bir temizlik çok uygun bir deneyim oluyor.

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar