Walt Disney lisanslı duvar kağıtları Googlede Ara

Haznedar Tekstil , Ev Tekstili sektöründeki uzun yılların birikimi olan üretim ve ihracat tecrübesini bu kez, ithalat alanına taşımış olup , dünyaca ünlü Avrupa markalarının ithal perdelik ve mefruşat, ithal duvar kağıdı ve stickerlarını Türkiye piyasasına dağıtmaktadır.

İthal perdelik ve mefruşat alanında 1807 yılından beri üretim yapan 200 yıllık ACKER firmasının Türkiye Distribütörlüğü dışında, TOP POINT, ANGELY, PUUR, John&Henri’s, SCALA, RAYMAKERS, PASAYA ve SARAYO firmalarını Türkiye ev tekstili piyasasına sunmaktadır.

Ayrıca günümüzün tekrar yükselen trendi olan Duvar Kağıdı ve Dekoratif Duvar Sticker’ı konusunda, WALT DISNEY lisanslı tüm karakterlerin çocuk ve bebek motiflerinden oluşan KIDS@HOME ve BABIES@HOME Duvar Kağıtları, ayrıca NATIONAL GEOGRAFIC, ELLE DÉCOR, RAFFI, HOTEL, MOLS, FIONA markalarının da bu alandaki Duvar Kağıdı ve Dekoratif Duvar Sticker’larının Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır.

İthal koleksiyonların piyasadaki en büyük problemi olan zamanında sipariş teslimi konusunu haftalık ithalatlarla aşmış olan Haznedar Tekstil, piyasada bu konudaki itibarı ile tanınmaktadır. Tüm seçkin Perde - Mefruşat mağazalarında ve dekorasyon mağazalarında bulunabilecek bu ürünler, kaliteli ve zamanında servis ve prestijli markaların tanıtım avantajları ile satışa sunulmuştur.

Kaynak: trtex.com
0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar