Mobilya Kulpları Model ve Çeşitleri Googlede Ara

Mobilya Kulpları Model ve Çeşitleri

Mobilya Kulpları Model ve Çeşitleri

Mobilyaların duruşundaki önemli unsurlardır, mobilya kulpları. Ayrıca aksesuarları halinde. Metal ise ahşap ile olan mat yada canlı bütünlüğü doğru sağlanmalı. Kulplardaki doku ve renk ilişkisi ile birlikte gelen stil, mobilyanın yansıttığı hava ile aynı havada gözlemlenecek şekilde bağdaştırılmalı.

Mobilya Kulp Aksesuar ÇeşitleriGömme mobilya kulpları,Profil mobilya kulpları,Düğme mobilya kulpları,Cam kapak mobilya kulpları

olarak çeşitlendirilmekte.

Gelişmiş ve teknolojiden son derece pozitif yararlanan mobilya aksesuar firmaları, 3d çizim programları ile dijital ortamda sunumlar yapabilmekte. Bu sayede geniş monitörler üzerinden mobilyanızın kulp aksesuarlı son halini görebilmektesiniz.

Özellikle mutfak dolaplarınızın kulpları için paslanmaz modeller tercih etmeli, nemli / ıslak eller ile kolayca paslanmaya maruz bırakılmamalıdır. Mobilya kulpları için birçok modellerini bulabilmek ve farklı tasarımlar ile karşılaşmak mümkün.

Mobilya Kulp ModelleriAlüminyum,Çelik, paslanmaz çelik,Kristal taşlı,Pirinç,Basınçlı zaman döküm,Plastik,Ahşap,Deri,Porselen,Alüminyum profil kulplar,Kayar / katlanır kapak kulpları,Cam kapak kulplar,

olarak da daha detaylı bir mobilya kulp aksesuarlarından bahsedilebilir.

Mobilya Kulpları Model ve Çeşitleri

Mobilya Kulpları Model ve Çeşitleri

1 yorum:

Öner TÜRKSEVER dedi ki...

Aydınlatıcı yazınız için teşekkür ederim, gerçekten de kulplar mobilyaların en önemli unsuru olmasına karşılık bazen gözardı edilebiliyor. Eski kulplarınızı değiştirmek de çok kolay, bu sayede mobilyalarınıza yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Üstelik bunun için evinizden bile çıkmanıza gerek yok, www.hirdavatfirsati.com online satış mağazasına girerek sizin delik ölçünüze uygun kulpları seçip satın alabilir, sonra da kolayca evinizdekileri değiştirebilirsiniz.

Bana yorum fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim.

İyi günler,

Öner TÜRKSEVER

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar