Arçelik ankastre - Siyah serisi Googlede Ara

Arçelik, ankastre ürünlerinin en yenilerini siyah serisin ile bir araya getirdi. Ürünler teknolojinin yanı sıra estetik ve konfor açısından da beklentilerin üzerine çıkıyor.

Tasarımı ile göz dolduran yeni Arçelik siyah ankastre serisi, günümüz mutfaklarından beklenen pratikliği ve performansı da başarıyla ortaya koyuyor.

Mutfaklarda seçkin bir görünüm oluşturan ürünler arasında fırın, davlumbaz, gardırop tipi buzdolabı, ocak ve bulaşık makinesi kapağı yer alıyor.

Elektronik kontrollü multifonksiyon fırın A enerji sınıfında üretilmiş. 12 fonksiyonu, animasyonlu renkli elektronik programlanabilir saati, özel pizza konumu , hızlı ısıtma işlevi, çocuk kilidi ve kullanım kolaylığı sağlayan teleskobik raf sistemi; modelin öne çıkan özellikleri arasında…

Seride yer alan davlumbaz 32 Dba ses düzeyi ile oldukça sessiz… Duvar tipi ürünün dokunmatik kontrollü olması dikkat çekiyor. Biri yoğun olmak üzere 4 farklı emiş gücü ayarının yanı sıra otomatik kapanan yoğun havalandırma, hava temizleme gibi özellikleri de bulunuyor.

Arçelik yeni ankastre serisinde yer alan gardırop tipi buzdolabı, A enerji sınıfı ile tasarruflu bir kullanım sağlıyor. Kötü kokuları önleyen ve yiyeceklerin bozulmadan uzun süre saklanmasını sağlayan 5 boyutlu korumalı hijyen paketine sahip üründe elektronik kontrollü su pınarı, kayar mekanizmalı raflar yer alıyor.

Markanın 3 gözü gazlı 1 gözü woklu ocağı da son derece şık… Cam yüzeyli ankastre ocak; gaz emniyeti, düğmeden ateşleme sistemi, döküm tencere ızgaraları ve 60 cm genişlik gibi avantajlara sahip..

Siyah renkli bulaşık makinesi kapağı da tam ankastre görünümü ile mutfağı tamamlıyor. Ürüne ön kapak, tutamak ve bazalık dahil edilmiş.

Home Showroom

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar