Özel Tasarım Duvar Kağıtları Googlede Ara

Yaşadığımız alanın görünümü bir nevi bizim iç dünyamızı yansıtmaktadır aslında. Mobilyalardan tutun kullanılan renklere kadar bir çok yönde bizi yansıtır mekanlarımız.

Bu sebeple iyi ve huzurlu bir mekana sahip olmak istiyorsak, klasik çizgilerin biraz dışına çıkabilmemiz gereklidir. Hiçbir zaman sıradanlık tam anlamıyla sizi yansıtamaz ve sönük kalır. Bizler yaşadığımız alanları neden farklılaştırmak istiyoruz hiç düşündünüz mü? Çünkü o mekanlarda bizler yaşıyoruz ve hayatımızın bir parçası oluyor evlerimiz.

duvar kağıtları

Size ev dekorasyonu için alternatif bir fikrimiz var. Dekorasyonunuza canlılık kazandırmanızın en belirgin yolu şüphesiz ki duvar kağıtlarından geçiyor. Bunun yanı sıra kullanacağınız tablolar, aksesuarlar vb ürünler de elbette ki önemli.

Ancak duvarlarınızın zemini kadar hiçbir şey mekanınıza farklılık katamaz. Duvar kağıtlarının yanı sıra duvar stickerları da var ve bu yapıstırmalar, hem şık hem de çok kibar duruyor duvarlarda.

Duvarlarınızın boş alanlarına modern bir görünüm kazandıran bu yapıştırmaların yanı sıra, duvar kağıtlarının resimli olanlarını da tercih etmek mümkün.

renkli duvar kağıtlarırenkli duvar kağıtları

Duvarlarınızın sadece bir bölümü ya da tamamını tutkunu olduğunuz bir temanın duvar kağıdıyla kaplamanız mümkün. Ya da otantik bir duvar kağıdıyla bir köşeyi kendinize özel hale getirmeniz de olası.

farklı duvar kağıtlarıfarklı duvar kağıtları

Siz de kendinizi yansıtmak, farklılıklaırnızı anlatmak ve  mekanınıza gelecek olan konuklarla paylaşmak istiyorsanız, bu tarz hoş ve modern bir yeniliğe ihtiyacınız var demektir.

 

 

 

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar