ALFEMO - AURA En İyi Yatak Odası Tasarımı ödülü aldı Googlede Ara

Kentli, çağdaş ve kaliteli tasarımlarıyla mobilya sektörüne yeni bir soluk getiren ALFEMO ödüllere doymuyor.

İstanbul Mobilya Fuarı’nın her sene düzenlediği tasarım yarışmasında geçtiğimiz sene en iyi stand ödülünü alan ALFEMO bu yıl da “AURA” koleksiyonunun yatak odası takımıyla “En İyi Yatak Odası Tasarımı” ödülünün sahibi oldu.

Sektöründe ilkleriyle adından söz ettiren, çok çeşitli ürün gamıyla her zevke hitap eden genç ve dinamik ALFEMO markasının, son tasarımlarından biri olan “AURA” yatak odası, yalın ve sade tasarımı, etnik desenleri modern çizgilerle birleştiren formuyla büyük beğeni topluyor.

AURA”, estetik ve fonksiyonel özellikleriyle de dikkat çekiyor. Son teknoloji led aydınlatmalı karyola başlıkları ve duvar üniteleri, dokunmatik kapak ve çekmece sistemi, açılıp kapanabilen tuvalet masası ve özel aksesuarları ile “AURA”, hem kullanışlı hem de göz kamaştırıcı.

Bir yatak odasından çok ruhunuzu da yansıtan bir koleksiyon olma özelliğine sahip AURA, kalın hatları ve desenli camlarıyla da ilklere imza atıyor.

Siz de bu eşsiz koleksiyonu evinize taşımak, iç enerjinizi yansıtıp huzur bulmak istiyorsanız mutlaka bir ALFEMO mağazasına uğramalısınız.

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar