Bellona dan 2008 e özel yeni ve çarpıcı tasarımlar Googlede Ara

Ev modasına kendine has çizgilerle yön veren Bellona, değişen yaşam koşullarına ve beklentilere yanıtlar üretmeyi sürdürüyor.

Yüzyılın en uzun süreli kavramlarından biri de “değişim”… Teknolojinin ve tasarımın yaşamın her alanına girmesi ile birlikte değişimin de hızı arttı ve belki de bu kavramı en yoğun yaşayan alanlardan biri de evler oldu.
Günümüz evlerini moda ve trendlerle buluşturan Bellona; yeni ve çarpıcı tasarımları ile yeni sezona merhaba dedi. Çeşitlilik ve fonksiyonellik kavramları üzerine yoğunlaşan markanın kaliteli ve estetik tasarımları arasında Lal ve Lorenzo serileri oldukça ilgi görüyor.

Lal koltuk takımı ve ürün ile konsept bütünlüğü sağlayan Lal duvar ünitesi ile sehpaları; günümüz insanının evine gösterdiği özeni tanımlayan bir anlayışla hayata geçirilmiş. Rahat oturma alanlarını tamamlayan sehpalar, işlevselliklerinin yanı sıra estetik açıdan da bu ürünün tamamlayıcı özelliklerinin altını çiziyor.

Lorenzo serisi ise salondan yatak odasına dek uzayan bir konsepti gözler önüne seriyor. Seride koltuk takımı, yemek odası takımı ve yatak odası takımı bulunuyor. Geniş bir beğeni grubuna seslenmeyi başaran modelin üç farklı alanda da başarı ile uygulanabilmesi, markanın uzman yaklaşımlarının bir sonucu olarak belirginleşiyor.

Mobilya sektöründe önemli bir marka konumunda olmasına karşın, sektörün belki de en genç kuruluşları arasında yer alan Bellona, bu özelliğinin avantajını genç gruplarında da yaşıyor. Kuruluşun 2008 yılında gençlere özel tasarlayacağı çalışmalar arasında Magnet, Armoni ve Maritim modellerinin olması planlanıyor.


Home Showroom

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar