Dyson elektrikli süpürgeleri Googlede Ara

Dyson Elektrikli Süpürgeleri'nin Türkiye distribütörü olan Hakman Elektronik, kendisine ait web sitesi üstünden online satışa başladı. 
İnsan sağlığı ve konforuna önem Dyson Süpürgelerini ve yedek parçalarını satın almak artık çok daha kolay olacak.
   
150 kat temiz bir hava

1992'de İngiltere’de kurulan Dyson, devrimci teknolojisi ve benzersiz tasarımlarıyla bugün dünyada 45 ülkede satılmakta. 
Dyson kendi mikrobiyoloji laboratuarına sahip olan tek elektrik süpürgesi üreticisi. Buradaki mikrobiyoloji uzmanları, evde alerji yapan maddeler ve bunlardan kurtulmanın en iyi yolları üstünde çalışıyor. 
Dyson elektrik süpürgesinden dışarı çıkan hava, normal bir oda ortamındaki havadan 150 kat daha az bakteri, küf ve alerjik madde içerir. Tüm Dyson’lar İngiliz Alerji Vakfı tarafından onaylıdır. Temizlik dostudur ve alerjisi olanların kullanımına uygundur.
   
Masraflar süpürülüyor

Elektrik süpürgelerinin temel sorunu olan torba ve filtre değişimi Dyson’da ortadan kalkıyor. Sürekli değiştirmek gerektiği için masraf yaratan ve tam olarak temizlenmesi mümkün olmayan torbalı ve filtreli elektrikli süpürgelerin aksine Dyson’da torba yoktur.
   
Ömür boyu kullanılabilir filtresi ile sürekli ve ekstra masraf yaratmıyor. Patentli Root Cyclone™ teknolojisi ile havayla birlikte içine çektiği tozları, merkezkaç kuvvetinin etkisiyle havadan ayrıştırıyor, tıkanacak torba veya filtre bulunmadığı için emiş gücünü asla kaybetmiyor. 
Bununla birlikte Dyson mühendisleri bu teknolojiyi bir aşama ileri götürerek daha mikroskobik tozları bile yakalayabilen Core Separator teknolojisini kullanıma sunuyorlar.

Çalıştırma ve sarf maliyeti olmayan Dyson elektrikli süpürgeleri, ekonomik kriz ortamında ev ekonomisine katkı sağlıyor.
   
Sağlamlık tasarımla birleşiyor

Satışa sunulmadan önce, 550 ayrı dayanıklılık testinden geçen Dyson elektrikli süpürgeleri, Türkiye’de, hiçbir markanın sunamadığı 5 yıl kullanım garantisi veriyor. Dyson ayrıca, kullanıcı ile dost işlevselliğini çok şık bir tasarımla birleştiriyor.
   
Satışlar www.hakman.com.tr  üstünden

İçeriği sürekli yenilenen internet adresiyle hakman.com.tr, tüm Dyson ürünlerini ve yedek parçalarını tüketicilerine sunuyor.

www.hakman.com.tr  tel:0212 288 45 46

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar