Mobilya kumaş kalitesi neden önemlidir? Googlede Ara

Uzun ömürlü kullanacağınız bir mobilya almak istiyorsanız öncelikle mobilyanın döşeme kumaşının kalitesini test etmelisiniz. Kumaş kalitesi ne denli iyi ise mobilyayı kullanma süreniz o denli uzun soluklu olacaktır. En çabuk deforme olup bozulan yerin kumaş olduğunu düşünürseniz mobilya seçiminde kumaş kalitesini tercihlerinizin en üstüne koyun.

mobilya kumaş kalitesi

Kumaş oturulup kalkmalardan en çok yıpranan bölgedir. Çabuk yıpranır ve eskir. Hatta yırtılması süreci bile yaşanabilir. Kumaş, dikilmiş olan köşe bölgelerde çok kolay sökülür. Bunu da mobilya seçimi yaparken dikkatinize sunarım.

Kumaş kalitesini çözüp kaliteli bir kumaştan üretilmiş mobilya alırken estetiki durumlara da özen gösterelim. Örnek olarak vermek gerekir ise desenli kumaş ile döşenmiş mobilya alıyor iseniz desenlerin ahenkli bir şekilde yerleştirilmiş olmasına itina gösterin.

Eğer döşeme düğmeler ile de takviye edildi ise düğmelerin olur olmaz yerlerde dikilmiş olup olmadığına bakmanızı önereceğim. Eğer oturma veya yaslanma yerlerinde ise rahatsız edici bir oturma şekline sahip olursunuz. Çiftçioğlu mobilya, bu detayları en ince ayrıntısına kadar hesaplayıp hizmetinize sunmuştur.

0 yorum:

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar