Mobilya döşemesinde dikkat edilmesi gerekenler Googlede Ara

Oturma koltuk takımı alırken en çok dikkat edilmesi gereken konuların başında iskeletin sağlamlığından sonra kumaşın kalitesi ve renk seçimidir.

Mobilyayı gösteren kumaşın rengi ve desenidir. Bu özelliklerine dikkat eder iken asıl gözden kaçırmamamız gereken kumaşın üretim kalitesidir. Eğer sık ve dayanıklılığı esas alarak üretilmemiş kumaş kaplaması yapılmış mobilya alırsak çok kısa zaman içinde mobilyamızın eski bir görüntü vermesini de göze almalıyız.

mobilya döşemesi

Mobilyalarımızın en çabuk eskiyen yeri kumaşlı bölümleridir. En fazla sürtünme oturduğumuz kumaşlı bölge olduğu için sürtünmeden kaynaklı yırtılma ve bozulmalar meydana gelir. Bu bozulma sürecini ne denli uzatır isek o mobilyayı o kadar uzun kullanabiliriz.

Genellikle mobilyaların iskeletlerinden kaynaklı sorun yaşamayız. Mobilyamızın eskimesinden kaynaklı değiştirilmesi kumaşın çabuk deforme olmasından dolayı olur. Mobilyanın iskeleti sağlam olduğu halde yüzey değişiminin pahalı olması nedeni ile yeni bir mobilya almak zorunda kalırız.

mobilya döşemesinde dikkat edileceklermobilya döşemesinde dikkat edilecekler


Bu nedenle alacağınız mobilyanın kumaşının uzun ömürlü olup olmadığını mutlaka öğrenin. Bu konuda size çiftçioğlu mobilya çalışanları gerekli desteği sağlayacaktır.

0 yorum:

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar