Dekorasyona kendi zevkinizi yansıtmak Googlede Ara

Evinizin dekorasyonunu kendiniz yapmaya kara verirseniz uygulanması gereken pratik çözümleri de öğrenmelisiniz. Bazen dekoratöre verecek parası olmayanların kendi imkanları ile bu işi son derece de iyi yaptıklarını biliriz. Yeter ki bazı küçük detayları atlamadan ve pratiğini uygulayarak doğru yapın. Hem sonunda kendi dekorasyonunuzu kendi yapmış olmanın sevinci ile daha severek oturacaksınız.

Madem evinizi kendiniz dekor edeceksiniz hemen işe başlayalım. Önce evimizin dekor uygulayacağımız tüm alanlarını belirleyelim. Sonrasında bunların ayrı ayrı yüz ölçümlerini belirleyelim. Bu mekanlara mobilya alacak isek bu uygulama bize kolaylıklar sağlayacaktır. Mobilya mağaza yetkilileri de bu ölçümler neticesinde karar vermenize yardımcı olacaklardır.

Seçeceğimiz renklerin tek renk olmamasına gayret edelim. Tek renk çok sade bir görüntü vereceğinden yapacağımız dekorasyon kendini göstermez. Bu nedenle farklı renkleri uygulamasını yaparak çok hoş bir görüntü sağlarız. Ama kullanacağımız renklerin çok uç noktalarda farklılıklar göstermesine mani olun. Bu nedenle doğal renkler tercihiniz olsun.

0 yorum:

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar