Levis 2011 İlkbahar Yaz Erkek Koleksiyonu Googlede Ara

Levi’s® Engineered Jeans® koleksiyonu, keşfetmeyi seven, gezgin ruhlu erkeklerin favorisi! Levi’s® Engineered Jeans® packables, yani Levi’s®’ın yeni paketlenebilir koleksiyonu, her yerde onlarla olacak!

Levis® Engineered Jeans®
Levi’s® Engineered Jeans® ilk olarak 1999 yılında sahneye çıktı; dönen paçaları ile giyimde yepyeni bir akım yaratarak türünün öncüsü oldu. Jeanlere konfor ve modern bir stil getiren -twisted leg- Levi’s® jeanler, jean giyim estetiğinde ve fonksiyonelliğinde devrim yarattı.

Bugün ise Levi’s® Engineered Jeans® konsepti sadece ikonik twisted leg pantolonlardan çok daha fazlasını sunuyor. Levi’s® Engineered Jeans®’in 2011 Yaz koleksiyonunda pantolonların yanı sıra yağmurluk ve tişörtler de bulunuyor. Bu parçaların her biri katlanıp paket haline getirilebiliyor. Koleksiyondaki yağmurluk, t-shirt ve jean pantolon kendi cebine sığabiliyor. Serideki her parçanın kendine özgü bir karakteri ve fonksiyonel özellikleri var. Cool jeanleri, renk fışkıran tişörtleri ve yağmurluklarıyla Levi’s® Engineered Jeans® serisi, markanın genç ve dinamik karakterini ortaya koyuyor.Levi’s® şehirdeki aktif gençlerin en sevdiği giysileri tasarlamak için sınırları zorlamaya devam ediyor.

2011 İlkbahar Erkek Koleksiyonu, 2011 İlkbahar Yaz Erkek Koleksiyonu, 2011 Yaz Erkek Koleksiyonu, 2011 Yaz Erkek Modası, 2011 yaz modası, Levi's, Levis 2011 İlkbahar Erkek Koleksiyonu


Kaynak:modakare.com

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar