Oturma odaları için dekorasyon önerileri Googlede Ara

Oturma odaları için dekorasyon önerileri

Oturma odaları bir evin kalbi olarak bilinir. Genelde oturma odaları diğer odaların aksine tasarımı ile ev sahibinin hayat görüşünü yansıtır. Çünkü bu oda evin en kullanılan, en çok zaman geçirilen odasıdır. Oturma odaları aynı zamanda evlerde en çok değişiklik yapılan yerlerdir. Son yıllarda insanların oturma odalarına daha fazla önem vermesi, bu alanda daha iyi ve estetik ürünler çıkmasına sebep olmakta.

oturma odası takımları, oturma odası dekor

Oturma odaları için dekorasyon önerilerioturma odası fiyatları, oturma odası resimleri

Oturma odası dekorasyonunda son yılların en moda tercihi yerden tavana kadar raflardır. Hem bir şeyler sergileme hem depolama için kullanılabilen bu raflar oturma odalarının köşelerindeki yerlerini son zamanlarda daha sık almakta. Son yıllarda duvara asılı düz ekran televizyonların artması da oturma odalarında yer açma konusunda yardımcı oluyor. 90 ların modası köşe kanepelerinin yerini son zamanlarda daha kullanışlı kelebek oturma takımları almış durumda. Hem yatak olabilen hem de oturma takımı olarak kullanılabilen bu çeşitler , bezinin kolay yıkanabilmesi , yumuşaklığı ve esnekliği ile de göz dolduruyor.

Sehpa seçerken beyaz lake renkte olanlar gibi ışığı yansıtan sehpalar da size daha aydınlık bir oturma odası kazandırmakta. Kapının karşısına yerleştireceğiniz büyük bir ayna da odayı ferahlatma konusunda çok yardımcı olacaktır.

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar