Fuga Mobilya Köşe Koltuk Googlede Ara

91 li yıllardan başlayarak kaliteli bir çizgiyi tutturmayı başaran Fuga Mobilya, 2011 yılında da farklı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Bu yılın koleksiyonunda şıklık ve zerafet ön planda tutulmuş. Yaşam alanlarınıza ferahlık kazandırmak isterseniz Dakar Köşe Takımları ile bunu başarmanız mümkün.

 

Günümüzün en çok tercih edilen ürünlerindendir köşe takımları. En dar evleri bile geniş gösterebilmek iç.in ideal olan bu ürünler sayesinde klasik mobilyaları tarihe gömeceksiniz. Daha uzun yıllar köşe takımlarının modasının kalacağını söyleyen firma sahipleri, özellikle canlı renklerin her daim kalıcı olduğunu da belirtti.

Dakar köşe takımları da en beğenilen ve her zevke uygun renk seçeneklerini, kaliteli ürün anlayışı ve başarılı tasarımcıları sayesinde sizler için sundu.

 

Fuga Mobilyai köşe takımlarını farklı tasarımlarda oluşturarak birden fazla misafir için geniş yer açmış oluyor. Genel olarak ;Dakar köşe takımları koyu tonlarla açık tonların birleşiminden oluşuyor. Pembeler ve siyahların birbirine hiç bu kadar yakışacağını daha önce bizler de düşünmemiştik doğrusu. Bu takım, köşe takımının yanı sıra tekli koltuk ve sehpadan oluşuyor. Dekorasyonunuzun en göz alıcı parçası haline gelecek olan bu takımın sehpası da seyyar ve kullanımı çok pratik.

 

Size nacizane tavsiyemiz, mobilya seçiminde görünüşe aldanmamanız. Çünkü görselliğin yanı sıra, kalite ve konfor da önemlidir. Bu da Fuga Mobilya’da mevcuttur.

 

 

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar