Vakko Home Googlede Ara

Vakko, kendi tarzının dışına çıkarak bir çok farklı ürüne de uzanmış durumda. Vakko Home 2011 yılının Mart ayında açıldı ve bu markanın meraklıları için bambaşka bir seçenek daha oluşmuş oldu. Dekorasyon alanındaki son yenilikler ve farklı tarzlar, Vakko Home farkıyla evlerinize taşınıyor. Eviniz için bir çok detayı, Vakko Home farkıyla ve yeni tasarımlar halinde bulabilmeniz mümkün.

Vakko Home Alışveriş Mağazaları

Salonlarınızdan tutun banyolarınıza kadar bir çok alan için tasarladığı ürünler son derece zarif ve şık. bunun yanı sıra döşemelik kumaş ve perdelere kadar bir çok ürün, Vakko Home’un en çok tutulan ürünlerinden. Moda alanında nasıl ki başarılıysa, bu alanda da adından çok bahsettirecek belli ki.

Vakko HomeVakko Home Alışveriş Mağazaları

Farklı hediyelik eşyalar, yatak odalarınız için şık nevresim takımları, bornoz takımları, gümüş ve cam salon dekorasyon ürünleri, masa örtüleri ve daha nice ürün, Vakko Home koleksiyonlarında yer almakta. Genel olarak doğallıktan uzaklaşılmamış ve şıklık ürünlere yansımış durumda. Toprak tonları, griler, beyazlar ve daha bir çok doft ton, şıklığı en güzel şekilde yansıtmış.

Vakko Home Alışveriş MağazalarıVakko Home Alışveriş Mağazaları

Vakko Home koleksiyonlarında bulunan yüzlerce tasarım, Vakko’nun kendi tasarımları ve başka hiç bir yerde bulamayacağınız farklılıkta. Bilinen en iyi dekorasyon tasarımcılarının el yapımı ürünleri ve çok özel hediyelik eşya seçenekleri de Vakko Home mağazalarında.

Vakko Home Nişantaşı: Abdi İpekçi Caddesi No: 33 Nişantaşı – Telefon: 212 248 50 11

Vakko Home Suadiye: Bağdat Caddesi No: 422 Suadiye – Telefon: 216 463 26 06

Vakko home şu alışveriş merkezlerinde mevcuttur: Kanyon, İstinye Park, Akmerkez, Galleria

Vakko home online alışveriş için ise shop.vakko.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar