Döşemelik Kumaş, Perde Ve Duvar Kağıdı Modelleri Googlede Ara

Yaza yaklaştığımız şu günlerde, mekanlarımızda biz de yazın etkileri görülsün istiyoruz doğrusu. Çiçek desenlerini, belki de doğanın ve güneşin ahengini yansıtmak istiyoruz yaşadığımız mekana.  Bunu yapmak aslında hiç de zor değil. Bahar ve yazdan esintilerle huzur bulmak için adresimiz “Moneta”. Dekorasyon dünyasında çığır açan tasarımlarıyla harika bir koleksiyon hazırlayan marka, perdelere, duvar kağıtlara ve döşemelik kumaşlara adeta canlılık kazandırdı.

Moneta, yaz aylarından ve bahardan esinlenerek hayata renk katacak tasarımlar oluşturdu. Döşemelik kumaşlarda canlı ve büyük desenler kullanarak yazı evlerinize yaşırken, modern bir çizgiyi tutturmayı da başardı. Sade fakat şık olan bu modeller, kış gelse dahi mekanlarınızda yaz havas ıestirecek. Perdelerde de aynı şaşırtıcı görselliği kullanan Moneta, sıradan kumaşlardan tamamen sıyrılmış ve bambaşka bir hava kazandırmış ürünlerine.

Duvar kağıtlarında da Moneta yine bahar havası estirmeye devam ediyor. İddialı desen ve renk cümbüşü sergileyen Moneta duvar kağıtları, kolay temizlenebilme özelliğine de sahip ve uzun süreli kalıcı bir yapıda. Silmek de son derece kolay.


Evlerinde farklılık görmek ve bu farklı yansıtmak isteyen herkes için Moneta ideal bir isim. Enerji dolu bir yaşam alanı yaratmak, modern ve cıvıl cıvıl bir havayı bir arada yansıtmak gerçekten çok kolay.

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar