Tefal ActiCook Googlede Ara

ActiCook,  Eko-doz ölçü kabı tariflere doğru miktarda su eklenmesini sağlıyor. Akıllı Kontrol Saati ise, pişirme sürecini adım adım takip ederek ideal pişirme sıcaklığı için ocağın altının ne kadar açılması gerektiği konusunda kullananları yönlendiriyor. Ayrıca, pişirme tamamlandığında da sesli uyarı ile haber veriyor. Böylelikle maharetli hanımları tencerinin başında bekleme zahmetinden kurtarıyor.
Tek düğme ile açma-kapama özelliği sayesinde kullanımı son derece kolay ve güvenli olan Tefal ActiCook, katlanabilen kulpları ile de mutfakta daha az yer kaplıyor. Rahatlıkla saklanabilen ve bulaşık makinesinde yıkanabilen ActiCook, kapakta yer alan otomatik kilitleme sistemi sayesinde basınçlı buhar tamamen boşalmadan açılmıyor. Tefal ActiCook, bu özel teknoloji sayesinde yanma ve yaralanmalara karşı güvenli bir kullanım sunuyor.

Mutfakta Hız Rekoru
ActiCook sayesinde Türk mutfağının vazgeçilmez, ancak oldukça uzun sürelerde pişen lezzetleri, bir kaç dakikada kolayca pişirilebiliyor. Etli İç Pilavı 5, Hünkar Beğendiyi 12, Etli Yeşilbiber Dolmasını 15, Kabak Tatlısını ise 8 dakikada pişiren ActiCook, benzersiz eko-enerji teknolojisiyle zamandan ve enerjiden büyük oranda tasarruf sağlıyor.

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar