Ankastre Ocak Profilo Googlede Ara

Mutfaklarımızın vazgeçilmezi ocaklar da her geçen gün yenileniyor, teknolojiye olağan şekilde ayak uyduruyor. Son günlerde camlı ve ızgarasız ankastre ocaklar çok tutuluyor. Modern mutfak modellerinde çok kullanıldığı gibi, minimalist modellerde de sıkça rastladığımz bir üründür.

Profilo, 2011 yılına yenilikçi bir anlayışla giriş yaptı ve eskinin klasik modeliyle yeninin modern dizaynını bir araya getirmeyi başardı. Bu ocaklarda çelik ızgara var ve aynı zamanda camı da var.

ankastre ocak

Cam ankastre ocaklar elbette çok şık duruyorlar ancak kullanırken fazla hassas olmak şart. Sık sık temizlemek, temizlerken de fazlasıyla özen göstermek gerekiyor. Ayrıca kullanılan tencerelerin cama zarar verme olasılığı ve camı çizme durumu da söz konusu.

Ancak Profilo’nun yeni ankastre ocaklarında bu özeni göstermenize gerek yok. Üstelik kullanımı kolay ve pratik. Dayanıklı olan cam malzemenin çizilmesini, zarar görmesini önleyen çelik ızgara sayesinde daha uzun ömürlü bir ocağa sahip oluyorsunuz.


Ayrıca ateş söndüğü andan itibaren otomatik olarak gazı da kesiyor.Sert camdan üretilen bu ürün daha dayanıklı ve modern. Şıklıkla bütünleşen bu özellikler, mutfaklarınızın ve gönüllerinizin vazgeçilmezi olacak.

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar