Tasarım Günleri Googlede Ara

Duravit bir çok tasarımcı ve gazetecinin katıldığı bir toplantı düzenledi ve camların hakim olduğu harika bir binada konuklarını karşıladı. Binanın diğer bölümlerinin tasarımı ve camın hakimiyeti yine göz kamaştırdı. Duravit’in CEO su ürünlerde geliştirme yapmadıklarını, yepyeni ürünler tasarladıklarını bildirdi. Diğer tasarımlarda bulunan ülkelere özel tasarımlar değil, evrensel tasarımlara imza attıklarını söyleyen Franz Kook, ürünlerde teknolojinin yanı sıra kullanım kolaylığı ve estetiği de ön planda tuttuklarını açıkladı. Ürünlerin tasarımında estetik görüntü ve gösteriş e büyük önem verilirken tasarımın Fransa’nın büyük caddelerinden esinlenilerek oluşturulduğu biliniyor. Tasarımcılar banyo tasarımında olaya artık tamamen farklı bakıldığını ve banyo ve küvetlere birer mobilya gözü ile bakarak yeni tasarımlar oluşturduklarını açıkladılar.

Kullanılan ürünler arasında ahşabın ön plana çıktığı tasarımlarda ahşap malzemelerin yapısı ve dokusu ile tamamen doğal bir izlenim ön plana çıkıyor.

Darling New tasarımında ön plana çıkan az maliyet çok iş politikası bir çok tüketici tarafından beğenilmiş ve tutulmuştu. Şimdi ise bu tasarımın üzerinden biraz daha geliştirilmiş halde yeni tasarımla karşınıza çıkıyor.

Share

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar