Banyonuza yeni bir görünüm kazandırın Googlede Ara

Eski banyonuzun görüntüsünden sıkıldınız mı? Artık size eski heyecanı vermiyor mu? Kesinlikle ufak dokunuşlar ve çok fazla para harcamadan bu sıkıntıdan kurtulabilir ve banyonuza yepyeni bir görüntü kazandırabilirsiniz. Sizlere tüm bu imkanı sağlayacak ipuçlarını kullanmak banyonuza yeni bir hava katacaktır.

-Banyonuzdaki zindelik hissini tekrar kazanabilmek için yapmanız gerekenlerin başında tabi ki temizlik geliyor. Banyolar bildiğiniz üzere temizlik için evin en önemli kısımlarından biri. Banyolarınızı ne kadar sade ve temiz tutarsanız okadar iyi olacaktır. Renk seçimi olarak ta beyaz ve açık tonda renkler tercih etmeniz banyonuz ve ruh dinginliği açısından daha iyi olacaktır.

-Bir diğer unsursa aynalarınız. Banyonuzda tercih edeceğiniz büyük ve temiz bir ayna doğru aydınlatma ile sizi çok daha güzel gösterecektir.

- Banyonuzda rahatlık ve temizlik hissini ön plana çıkaran renkler ve mobilyalar kullanın. Çok karışıklık banyonuza itici bir hava katacaktır.

- Banyonuzda eğer yeterince yeriniz varsa büyük bir duş alanı ayırın. Büyük duş başlıkları seçmeniz banyonuzdaki havayı değiştirecektir emin olun.

Share

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar