Penelope Bebek Ürünleri Googlede Ara

Elbette ki bebekleriniz için alışveriş yaptığınızda canlı ve onların iç dünyalarını yansıtan renkleri tercih edersiniz. Ucuzluğundan ziyade öncelikli olarak sağlıklı olmasına özen gösteririsiniz. Bunların hepsi bir arada da bulunabilir ancak dediğimiz gibi sağlıkları, huzurları hepsinin önüne geçer.

Penelope Bebek Ürünleri

Bebeklerin ciltleri fazla hassastır ve kullandığınız ürünler ciltlerinde alerji, kaşınma, kızarıklık gibi belirtiler ortaya çıkarabilmektedir. İşte sağlıklı ürünleriye beğeni toplayan Penelope, %100 pamuklu kumaşlardan bebekler için özel bir seri ortaya çıkardı. Bu ürünlerde ünlü Macar kaz tüyü kullanıldı ve toz geçirmez pamuklu kumaşlar tercih edildi. Bu sayede bebeklerin daha rahat uyuması da sağlanmış oldu.

Penelope Bebek ÜrünleriPenelope Bebek Ürünleri

Penelope bebe serisinin içerisinde 0- 12 aylık bebekler için yastık  ve yorgan, 12-24 aylık bebekler için kaz tüyü yorgan ve yelek, 2-6 yaş arası çocuklar için kaz tüyü yorgan bulunmaktadır. Bebeklerinizin sağlığı için kullandığınız her ürün çok önem taşıyor. Giysilerinde dahi hassas tenlerine zarar vermeyecek sağlıklı ürünler seçmeniz lazım. Özellikle 6 yaşa kadar olan dönem onların mutluluğu, sağlıklı g elişimi açısından dikkat isteyen bir dönem. İşte Penelope bebekleriniz için, gelişimleri için çok faydalı ve sağlıklı bir ürün.

Penelope Aria Clima Micro Bebek Yorganı, Penelope Gold Kaz Tüyü Bebek Yastik , Penelope Gold Kaz Tüyü Bebe Yorgan Penelope Aria Clima Micro Bebek Yorganı, Gold Kaz Tüyü Bebek Yastik , Gold Kaz Tüyü Bebe Yorgan

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar