3 Boyutlu Duvar Panoları Googlede Ara

3 Boyutlu Duvar Panoları ve panelleri model ve çeşitleri.. Dekorasyonda yenilik denince bir mekanın duvarları ilk akla gelenlerden. Mekanlarınızı farklılaştıracak olan ve iç dekorasyon malzemesi olarak kullanılan 3 boyutlu ahşap kaplamalar, son günlerin en gözde dekorasyon ürünlerinden.

3 boyutlu duvar panelleri ve panoları

Bu kaplamalar paneller halinde üretilmekte ve montajda da kolaylık sğlamakta. Hem kullanım ömrü çok uzun, hem kullanışlı, hem de son derece sağlıklı. Bu dekoratif ürün, kullanıldığı alana fark katacak nitelikte. Bu panellerin özellikleri elbette bunlarla sınırlı değil.

3 boyutlu duvar panelleri ve panoları3 boyutlu duvar panelleri ve panoları

Özünde zararlı hammaddeler bulundurmayan, ısı yalıtımı ve ses yalıtımına sahip olan, yıkanıp silinebilen, ekonomik, alev almayan, rutubet ve neme karşı dayanıklı olan, uzun ömürlü muhteşem bir dekoratif ürün 3 boyutlu paneller.

Bu paneller çakılarak uygulanır ve montajı çok kolaydır. Kısa sürede hayallerinizdeki dekoratif mekana ulaşırsınız.

 

3 boyutlu duvar panelleri ve panoları3 boyutlu duvar panelleri ve panoları


Yangın çıktığı anda alevlerin ilerlemesini önleyen özel bir yapısı da var bu ürünlerin. Sudan etkilenmeyen ve bulunduğu alanda böcek barındırmayan 3 boyutlu duvar panelleri sayesinde sağlıklı ve görsel yönden ilgi çeken bir tasarıma da sahip olmuş olacaksınız.

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar