Mutfak İncelemesi Googlede Ara

Artık mutfaklarınız da sıkılmayın, bunalmayın. En ferah, en güzel, en hisli, en hijyenik mutfaklar sizleri bekliyor. Çünkü şimdi elinizde MOPA var. Mopa sizlere uzun tecrübeleri sayesinde en çağdaş, en güzel mutfakları sunuyor. Sizlere hem güzel görüntüyü hem rahatlığı hemde hijyeni sunan mopa yaklaşık 30 modeli ile sizlere mutfaklarınız da mutlu olmanızı sağlıyor. Ayrıca yaklaşık 200 renk seçeneği ile sizlere çok fazla seçenek sunuyor.

n 1337 m1 300x164Görüntüsü güzel olan bir mutfakta en güzel yemekler yapılmayı bekliyor.2011 yılında mutfaklar artık çok sade ve şık. Mutfağınızı bu modellerle değiştirdiğinizde tüm evinizdeki mükemmel değişikliği belirgin şekilde farkedeceksiniz. Bu mutfaklarda Lumina modeli en çok göze çarpanlardan. Parlak siyah renklerle göze çarpan Lumina Akrilik malzemeler kullanılarak parlaklığı arttırılmış.

Lumina özellikleri

1. Kapak çevresindeki alüminyum profiller ve kulp detaylarıyla estetik bir görüntü sağlanmış.

2. Çekmeceler ortalama 45 kg taşıyabiliyorlar.

Yeni model mutfak masaları yalnız oturmak ve yemek yemek için değil alt kısımlarına raf ve vitrin gibi bölümlerde eklenebiliyor. Bu kullanıcıların depolama ve yer tasarrufu sağlamalarına yarıyor. Böylece boş olan kısımları daha kullanışlı hale getiriyor.

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar