İstikbal Mobilya 2011 Salon Takımları Googlede Ara

İstikbal mobilya 2011 yılında daa adından çok bahsettirecek olan bir isim. 2011 salon takımları arasında en çok konuşulan ve beğenilen ürün ise Moderno Deluxe’dir.

İstikbal Mobilya 2011 Salon Takımları

Konforlu ve modern bir görünüme sahip olan bu takım, rahatlığına düşkün olanlar için iyi bir seçim olacaktır. Kaliteli ürün anlayışıyla da güven sağlamış olan İstikbal Mobilya, Moderno Deluxe ürünüyle yine dikkatleri üzerine toplayacak. Bu takımın en önemli özelliklerinde nbirisi koltukların açılarak yatak haline dönüşmesi. Deri ve kumaşın muhteşem uyumunu yansıtan Moderno Deluxe, görselliğiyle de kendine hayran bırakır nitelikte bir ürün.

İstikbal Mobilya 2011 Salon Takımlarıİstikbal Mobilya 2011 Salon Takımları

Bunun yanı sıra Grande Salon modeliyle de beğeni toplamış durumda İstikbal Mobilya. Bu modelde bulunan pufu, sehpa şeklinde kullanabilmeniz de mümkün. Bu takım da tasarım harikası  bir model.

İstikbal Mobilya 2011 Salon Takımlarıİstikbal Mobilya 2011 Salon Takımları

2011 İstikbal Mobilya salon takımları arasında bir de Cadorna Salon modeli var. Bu model de beyaz renk deri ile üretilmiş şıklığın göstergesi olan bir ürün. Son derece zarif ve göz alıcı bir ürün olan Cadorna Salon koltuk takımı, misafirlerinizin de beğensini toplayacak.

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar