Çamaşır Odası Modelleri Googlede Ara

Çamaşır Odası Modelleri.. Eğer eviniz genişse ve çamaşır odası yaratmak gibi bir düşünceniz varsa, bu sizin ve aileniz için büyük kolaylık olacaktır.

Modern ev dekorasyonularının tümünde çamaşır odası da dizayn edilmektedir ve bunun faydaları göz ardı edilemez. Genelde çamaşır makineleri mutfaklarda bulunmaktadır ve pek de rahat edildiği söylenemez. Sonuçta banyo ve mutfak alanları çok başka kulvarlardki bölümlerdir ve birbirleriyle iç içe olmaları hoş bir durum değildir.

Çamaşır Odası Modelleri

Mutfakta yıkanan çamaşır, mutfak gereçleriyle aynı ortamda bir de makineye ailt bir çok gerecin bulunması demektir. Bunların içerisinde, leğen, çamaşır deterjanı, yumuşatıcı, çamaşır suyu  gibi ürünler bulunmaktadır. Bu tarz eşyaların mutfak tarafında bulunması görüntü kirliliğinin yanı sıra çok da sağlıklı bir durum değildir.

Çamaşır Odası DekoruÇamaşır Odası Dekoru


Bu durumlardan kurtulmak için siz de evinizin bir bölümünü çamaşır odası haline getirebilirsiniz. Bu odada çamaşır sepeti, ütü masası, ütü vb bir çok eşyayı barındırabilirsiniz.ç Hem sağlık açısından uygundur çünkü aynı türden olan eşyalar bir aradadır, hem de sizin rahatınız açısından iyi olacaktır. Bu tarz bir oda dizayn etmek size zaman da kazandırmaktadır. Bu odada dolaplar ve ütülenen kıyafetlerin asılabileceği düzenekler de kurmayı ihmal etmeyin. böyle bir mekanda en zor dediğiniz işler bile kolay gelecektir gözünüze.

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar