Banyonuz Küçük mü Geliyor? Googlede Ara

Banyonuza baktığınızda size küçük mü görünüyor? Banyonuzun görüntüsünü beğenmiyor musunuz? O zaman yazımıza dikkatlice okumalısınız. E tabii ki size banyonuzun duvarlarını kırın ve büyütün demeyeceğiz. Çeşitli ışık oyunları ve renk değişiklikleriyle bu işi yapmanız mümkün.

Hemen renklerle başlayalım. Bir banyoda kullanılabilecek renkler tabi ki açık tonlu renkler olacaktır. Kesinlikle kullandığınız renkleri kapalı tonlar yapmayın. Bu hem sizin iç dünyanızı rahatsız edecektir hemde banyonuzun dizaynını bozacaktır.

Aydınlatma ile devam edersek. Kullandığınız ışıkların daha parlak ve etkileyici renkler vermesini sağlayın. Ayrıca endirek verilen ışıklar banyonuzun büyük ve daha hoş görünmesini sağlayacaktır.

Aynalar, banyonuzdaki görüntüyü tamamen değiştirecek ürünler. Kesinlikle büyük ve güzel aynalar kullanarak banyonuza çok şık desenler yaratabilirsiniz.

Evinizin her köşesinde aksesuarlara önem vereceğiniz gibi banyolarda da aksesuarlar vazgeçilmez unsurlardır.

Ve son olarak banyoya koyacağınız eşyaları depolayacağınız dolaplar.Size yeteceğini düşündüğünüz kadar dolap kullanmanız banyonuzdaki değişimi farkettirecektir.

Share

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar