2011 Yeni Sezon Ofis Koltukları Googlede Ara

Ofisler, çalışanların neredeyse ikinci evleri gibidir. Günlerinin akşama kadar olan vaktini devamlı ofis ortamında geçiren insanların çoğu, saatlerce masa başında oturarak çalışmaktadır. Ya da odadan odaya devamlı dolaşır, evrak takibi yapar ve gün içerisinde yorgun bir beyne sahip olur.

Ofis Koltukları 2011

Çalışanların iş ortamında dahi rahat etmesi önemli bir unsurdur. Bu sebeple firmalar çalışanlar için ürettikleri özel tasarım koltuklarla 2011 yılına giriş yapmış bulunmaktalar. Üretilen ofis koltukları, hem kullanışlı hem de çok rahat edilebilecek ürünler.

Ofis Koltuk ModelleriOfis Koltuk Modelleri

Bu ürünlere kazandırılan farklı bakış açısı sayesinde çalışanların öğle molaları en ince detayına kadar düşünülmüş. Buna yönelik olarak da dinlenme problemine kesin çözüm getirilmiş. Bu çözüm pratik bir uıygulamaya dayanıyor.

 

 

İstenildiği anda ayakların uzatılabileceği hatta uzunlamasına yatılabileceği bir konumda tasarlanan bu koltuklar, rahatlığı ve huzuru bir araya getiren başarılı tasarımlardan. Ancak işverenler çalışanlarının rahatlarını düşünseler de fiyatlarının çok uygun olmaması sebebiyle tercih edemeyebilirler. Ancak 600 $ dan başlayan bu ürünün fiyatı bir süre sonra biraz olsun düşecektir. Piyasayı takip etmelisiniz.

 

0 yorum:

Blog Archive

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar