Geniş odalar için dekorasyon önerileri Googlede Ara

Türk aile yapısında, aileler genellikle geniş aile tipinde olduğu için evlerin de büyük olması gerekmektedir. Bu açıdan değerlendirdiğimizde, büyük evler için de özel bir dekorasyon uygulaması ihtiyacı gündeme gelmektedir. Bu yazımızda sizlere geniş odalarınız için uygulamanız gereken dekorasyon önerilerini paylaşacağız.

geniş odalar için dekorasyon önerileri

Herşeyden önce odanız büyük olduğu için küçük mobilya kullanımından uzak durmalı ve alanı değerlendiren mobilya türlerine yönelmelisiniz.L koltuk takımları bu bağlamda sizin için en ideal çözümlerden birisi olabilir. Hem oda köşelerini çok iyi değerlendirmiş olursunuz hem de çok daha modern bir görünüme sahip olabilirsiniz.

L tipi koltukL tipi koltuk

Geniş odalarda halı seçiminde duvardan duvara halılar dekorasyonu bozarak demode bir görüntü oluşturacağından dolayı normal büyüklükte bir halıyı odanın orta kısmına yerleştirmeniz odanıza daha modern çizgiler kazandıracaktır. Odanızın dekorasyonunda dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da geniş duvarları süsleyebilmenizdir. Sade ve şık tablolardan fazla olmamak şartıyla birkaç tane alarak duvarlarınızı renklendirebilirsiniz. Eşya seçiminde çok küçük olanlarından kaçınmalı normal veya büyük boyutlarda seçimler yapmanız odayı daha dolu dolu ve daha şık gösterecektir.

geniş odalar için dekorasyon önerilerigeniş odalar için dekorasyon önerileri

0 yorum:

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar