Ev Temizlik Robotu İRobot Roomba Googlede Ara

Temizlik yapmak, özellikle yaş ilerledikçe bayanlar için zor olmaya başlıyor.  Ağır süpürgeleri sürekli evin içerisinde oradan oraya taşımak, eşyaları devamlı yerlerinden kaldırmak büyük bir külfet doğrusu.

Bu sıkıntıları yaşamak, astım vb solunum rahatsızlıkları olanlar için ise ayrı bir dert. Ortamda devamlı olarak toz kalkması, o temizliği yaparken ekstra sıkıntı verecek ve sizi rahatsız edecektir.

Çocuklarınız ve kendi sağlığınız, rahatınız için size sunacağımız muhteşem bir ürün var.; iRobot Roomba. Bu temizlik robotu, özellikleriyle ve kullanışlı oluşuyla son derece dikkat çeken bir ürün. Mermer zeminlerden tutun da ahşap zeminlere kadar her mekanın temizliğini büyük bir kolaylıkla yapabiliyor olması en güzel özelliği.

Bulunulan ortamdaki havanın temizlenmesinden, yerler temizlenirken toz kaldırmama özelliğine kadar bir çok yararı olması, sağlık açısından da akstra bir artı sağlıyor bizlere.

Üstelik dip köşe her yeri çok rahat temizleyebilme özelliğine sahip. manevra özelliğiyle eşyalara çarpmamayı ve hissetme özelliğiyle merdiven gibi bölümlerden düşmemeyi de başarabilen bu harika robot, kendi kendine şarj olabilme özellğine sahip ve harcadığı enerji gerçekten çok az.

TEmizliği bittiğinde bulunduğu yere dönen akıllı bir sisteme sahip ve programlaması tamamen size kalmış. Tasarruflu bir ürün olması da tercih sebepleri arasında.

Bu ürünün fiyatı ise 550 TL den başlıyor.

 

0 yorum:

Rapor


Ekonomi İş Emlak
TopOfBlogs

baglantilar